Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znaleziono dwa portfele. Do odbioru w komendzie policji


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych,  zabezpieczyli portfel męski koloru brązowego wraz z zawartością. Przedmiot znaleziono w Mławie, w sklepie JYSK.

Kolejny portfel męski, koloru czarnego wraz z zawartością policjanci znaleźli  w Mławie, w okolicach ul. Anyszki.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony przedmiot, tj.: portfel męski,  o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23/ 654 72 35 lub 519-035-287.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments