Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

U sąsiadów. Spontaniczna, uliczna impreza last minute


fot. mp/yt


Ciekawa forma oddolnej inicjatywy społecznej. Choć Ciechanów w miniony weekend miał zaplanowane miejskie imprezy, również koncertowe, nie przeszkodziło to by minimalnym nakładem sił i środków zorganizować się lokalnie i jak widać na materiale filmowym, dobrze się bawić.

Jak mówią organizatorki, pomysł wspólnej zabawy narodził się spontanicznie. Uzyskały zezwolenie i w piątek 9 sierpnia miało miejsce pierwsze, spontaniczne spotkanie na deptaku  ulicy Warszawskiej, przy pomniku Świętego Piotra patrona miasta. Zobacz jak warszawska tańczy i śpiewa!

 red.

zobacz film:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments