Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar domu przy Dzierzgowskiej


Pożar poddasza w jednorodzinnym domu stojącym pomiędzy Dzierzgowską a Zaciszem. Do zdarzenia doszło Wydobywający się z okien dym zgłaszający zauważył około godziny 12:36. Strażacy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych weszli do wnętrza budynku. Pożar został zlokalizowany, jego źródłem było łóżko. Strażacy przeszukują pomieszczenia w poszukiwaniu osób, które ewentualnie mogły tam przebywać i ustala ile osób tam zamieszkiwało.  Prawdopodobnie budynek zamieszkiwali lokatorzy zza wschodniej granicy.


red.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x