Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pięciu młodych chuliganów potłukło audi pałkami


fot. ilustracyjneJak podaje mławska policja, pięciu mężczyzn w wieku 18-23 lat, działając wspólnie dokonali umyślnego uszkodzenia samochodu osobowego marki Audi w ten sposób, że uderzali go przedmiotami przypominającymi pałki.Straty oszacowano na kwotę ponad 1500 zł. na szkodę mieszkańca gm. Wieczfnia Kościelna. Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 03:30, na drodze relacji Konopki – Mława. Sprawcy są mieszkańcami powiatu mławskiego.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Mika
Gość
Mika

Jesli to handlarz dopalaczy spod mławskiej wioski to dobrze mu tak

El pistolero
Gość
El pistolero

Dobrze , Jazda z chamami ze wsi

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Samochód nie odda więc moża tluć . Pewnie jeszcze mleko pod nosem a za kije łapią.

El Chapo
Gość
El Chapo

Ganksterka Mławska w grupie silna a pojedyńczo cienkie pipy. Jak pojadą do innego miasta na balety to chodzą przy ścianach jak cienie żeby nie wyrwać.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

El chapo a ty skąd jesteś pewnie jakiś burak

popis
Gość
popis

W Olsztynie to krótko z nimi jedziemy

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Hahahaha