Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kierowca Scanii się zagapił. Efekt – dwóch policjantów i 33-latek w szpitalu


Znane są już wstępne ustalenia mławskiej policji odnośnie piątkowego karambolu pod Strzegowem.  Wynika z nich, że kierujący samochodem marki Scania z przyczepą, 26-letni mężczyzna, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na poprzedzający go pojazd marki Mercedes Benz, a następnie najechał na kolejny poprzedzający go pojazd marki Audi.


Po czym Audi uderzyło w poprzedzający go oznakowany radiowóz Kia Ceed, natomiast pojazd policyjny uderzył w poprzedzający go pojazd marki VW Passat. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem Audi, 33-letni mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń ciała i urazu barku  i został przewieziony do szpitala w Mławie. Natomiast dwóch funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Płońsku jadących radiowozem z urazami kręgosłupa zostało przewiezionych do szpitala w Płońsku. Trwają dalsze czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x