Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Trochę historii opowiedzianej w ciekawy sposób


il. kadr z filmu YouTubeNa niedzielne przedpołudnie polecamy trochę historii regionu opowiedzianej w ciekawy sposób. Zobaczcie animowany film promocyjny miasta Płocka. Rysunki: Adam Karol. Narrator: Marek Walczak. Konsultacje historyczne: Stanisław Płuciennik. Muzyka: Paris Music. Przyjemna narracja i ciekawostki opowiedziane w sposób łatwy i przyjemny w odbiorze.

red.

Film obejrzysz Tutaj

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500