Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzice zabrali maszyny rolnicze synowi. Pomogła policja


fot. ilustracyjne


Bywa, że policjanci interweniują w czasem dość delikatnych i nietypowych sprawach. Tak było w ościennej gminie Czernice Borowe. Tam kilka dni temu na policję zgłosił się 27 letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe. Oświadczył, że jego rodzice dokonali przywłaszczenia maszyn i urządzeń rolniczych na łączną kwotę ponad 36 tysięcy złotych.

Policyjna interwencja okazała się skuteczna. Jak podaje KPP w Przasnyszu mienie w całości zostało odzyskane i przekazane właścicielowi.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
11 miesięcy temu

ale sobie dzieciaczka wychowali,gdyby to mój syn był do końca swych dni nie chciałbym go znać,a resztę dorobku na schronisko przekazał,syn na rodziców policje nasyła ,tragedia,znajomy z pracy mieszka 10 km od rodziców i rozpowiada że 12 lat u nich nie był po złości co za czasy

Czelik
Czelik
11 miesięcy temu
Reply to  karol

W czoło się puknij

miś1
miś1
11 miesięcy temu
Reply to  Czelik

i to mocno !!!

Elif
Elif
11 miesięcy temu
Reply to  karol

Karol on ma 27 lat to jak nie był u rodziców od 12 lat pomyśl logicznie a tak czasami bywa że rodzice przekazują gospodarstwo ale dalej chcą rządzić po swojemu i wtedy nieporozumienie szkoda bo zawsze zgoda jest lepsza.