Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wojnówka. Strażacy uratowali koziołka, który wpadł do studni [zobacz foto i film]


Szybka, sprawna i skuteczna akcja ratunkowa strażaków. Uratowali trzyletniego koziołka, który wpadł do odkrytej i wyschniętej studni na opuszczonej i zakrzaczonej posesji w Wojnówce.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Strażaków na pomoc wezwał jeden z mieszkańców Wojnówki, który będąc w okolicy studni usłyszał jakieś dziwne odgłosy. Strażacy z JRG Mława i OSP Podkrajewo unieruchomili koziołka zakładając mu pętlę z liny na rogi, a następnie wyciągnęli na powierzchnię. Na szczęście podczas upadku zwierzę nie doznało żadnych złamań i ochoczo skorzystało z wolności.

Straż gminna ma ustalić właściciela posesji i zobowiązać go do zabezpieczenia studni.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x