Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przybyli z Olsztyna i zwyciężyli


Solidną obsadę miała trzecia edycja turnieju siatkówki plażowej rozegranego na boisku Mławskiej Hali Sportowej. Może pod względem ilościowym nie rzucała na kolana, ale pod względem poziomu sportowego nie można było się do niczego przyczepić.


W ciągu kilku godzin zawodnicy uraczyli niewielu (niestety) widzów mnóstwem widowiskowych zagrań. Nie brakowało efektownych obron, silnych ataków, mocnych zagrywek, a także bloków, które wbijały konkurentów w piasek. Wśród uczestników przeważali przybysze z sąsiedniego województwa warmińsko-mazurskiego.

Nasi gracze próbowali pokrzyżować szyki konkurentom, ale żadnemu duetowi nie udało się przedrzeć do ścisłej czołówki. Tomasz Szwęch i Serafin Gruźlewski uplasowali się na piątej pozycji. Natomiast Paweł Warda i Paweł Domżalski oraz Damian Bierdnik i Łukasz Cichocki podzieli się zgodnie siódmą lokatą.

Walka o prymat rozstrzygnęła się pomiędzy dwiema ekipami z Olsztyna. Paweł Pietkiewicz i Patryk Tyszka okazali się lepsi od krajanów, Wiktora Mielczarka i Dawida Sokołowskiego. Ten wynik nie może stanowić zaskoczenia. Pietkiewicz to uznany zawodnik, mający w życiorysie występy w takich zespołach, jak: AZS Politechnika Warszawa, Pekpol Ostrołęka i Joker Piła. Z kolei jego partner przygodę z siatkówką zaczynał w AZS-ie Olsztyn.

Na trzeciej pozycji finiszowali goście z powiatu radomskiego Sylwester Janek i Michał Koryciński. Natomiast tuż obok podium uplasowali się kolejni olsztynianie Dariusz Paszkowski i Piotr Szempliński.

Turniej zamknął się sumą nagród w wysokości 3 tysięcy złotych.

Klasyfikacja generalna: 1. Paweł Pietkiewicz/Patryk Tyszka Olsztyn, 2. Wiktor Milczarek/Dawid Sokołowski Olsztyn, 3. Sylwester Janek/Michał Koryciński – Wierzbica/Radom, 4. Dariusz Paszkowski/Piotr Szempliński Olsztyn, 5-6. Tomasz Szwęch/Serafin Gruźlewski Mława i Mikołaj Rochna/Radosław Rochna Zielona, 7-8. Paweł Domżalski/Paweł Warda Mława/Szreńsk i Damian Bierdnik/Łukasz Cichocki Lipowiec Kościelny, 9-10. Mateusz Miecznikowski/Hubert Margalski Kozłowo i Marcin Błaszkiewicz/Marcin Romanowski Lubowidz.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x