Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Karambol pod Strzegowem. Aktualne informacje


Na krajowej „siódemce” między Strzegowem a Unierzyżem zderzyły się cztery samochody: jeden ciężarowy i trzy osobowe, w tym radiowóz. Prawdopodobnie auta kolejno uderzały w siebie jak w efekcie domina. Na razie brak jest informacji o osobach poszkodowanych, na miejscu jest zespół ratownictwa medycznego. Ruch na DK 7 w okolicy Strzegowa jest całkowicie zablokowany.


Aktualizacja:

Zespoły ratownictwa medycznego udzieliły pomocy czterem osobom. Trzy z nich trafiły do szpitala, w tym dwaj policjanci.  Na miejscu jest prokurator i grupa dochodzeniowa. Ruch na „siódemce” odbywa się wahadłowo.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Domi
Gość
Domi

Jak zwykle pędzą jak szaleni piątek więc Warszawka nad morze gna i wyprzedzają na trzeciego

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zawszę policja jest nie winna przecież to proste ale komuś w dupe uderzyli bo przód auta rozwalony ciekawe na kogo zwala winę

Glut
Gość
Glut

Na tego co ich popchnął

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Droga redakcjo . Jak byście czasem spojrzeli na kalendarz i zegarek pisząc te artykuły to by było fajnie. Taka informacja by się przydała a nie że „przed chwilą ” bo może nie każdy cały czas czyta wasze artykuły.

1245
Gość
1245

Pewnie policja bez winy