Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmiertelny wypadek na „siódemce” w Pawłowie


W dniu 6 sierpnia ok. godz. 18.10 w miejscowości Pawłowo na trasie krajowej K-7, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Audi jadąc w kierunku Gdańska z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem m-ki Audi. Kierującym samochodem ciężarowym był 60 letni obywatel USA, który z obrażeniami kończyn dolnych został przewieziony do szpitala w Płońsku. Kierowca z ciężarówki był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają  płońscy kryminalni. 

Źródło i fot. KPP w Płońsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments