Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Opowieści o Kubusiu Puchatku. Trzecie spotkanie w parku


Sprzedam Piec


Przechadzający się po mławskim parku i chętnie pozujący do zdjęć Pan Sowa oraz czytający opowieści o Kubusiu Puchatku lektor spotkali się ze sporym zainteresowaniem ze strony najmłodszych mławian. Ale i kilkoro dorosłych przybyło w pobliże placu zabaw przy pomniku Józefa Piłsudskiego, by wziąć udział w trzecim spotkaniu z cyklu „Poczytajmy, posłuchajmy” i odbyć wzruszającą podróż w czasy młodości.

We wtorek 6 sierpnia w mławskim parku fragmenty powieści „Kubuś Puchatek” Alana Alexandra Milne’a czytali Mateusz Przybyszewski oraz Lena – dziewczynka, która jako ochotniczka zgłosiła się do zaprezentowania słuchaczom jednego rozdziału książki. Część audytorium z zainteresowaniem wsłuchiwała się w odczytywane fragmenty, pozostali zaś pozowali w tym czasie do zdjęć z sympatycznym Panem Sową. To był świetnie spędzony czas w gronie przyjaciół i bohaterów literackich.

Dziękujemy wszystkim obecnym i już teraz zapraszamy na kolejne wakacyjne spotkania w mławskim parku. Oto, co jeszcze przygotowaliśmy dla miłośników książki:

  • 13 sierpnia: Znani mławianie w literaturze;
  • 20 sierpnia: Niespodzianka z biblioteki;
  • 27 sierpnia: Horror w literaturze.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x