Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Doziny. Płoną bele siana na naczepie ciężarówki


Trwa akcja ratowniczo-gaśnicza straży pożarnej na drodze relacji Bogurzyn – Doziny. Strażacy gaszą palące się na naczepie samochodu ciężarowego bele słomy. W akcji uczestniczy  sześć zastępów straży pożarnej: OSP Kowalewo, OSP Szreńsk, OSP Dąbrowa, OSP Strzegowo i dwa z JRG Mława, na miejscu jest również policja.  Akcję gaśniczą utrudnia silny wiatr i brak wystarczającej ilości wody w hydrantach wodociągu. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, uratowany został również ciągnik, który kierowca zdążył odpiąć od palącej się naczepy. Droga powiatowa Mława-Szreńsk będzie jeszcze długo nieprzejezdna.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
1 rok temu

Można byłoby zacytować klasyka w tej sytuacji: „… zgłaszam: Styrta została podpalona. Styrta się dopala. Syna nią ma w domu.” A tak poważnie duża strata i zagrożenie. Dobrze, że koniem zdążył odjechać.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x