Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bracia trzymają się mocno


Na boisku w Strzałkowie zainaugurowano tegoroczną, siedemnastą już odsłonę Grand Prix o puchar przewodniczącego rady gminy Stupsk. Do rywalizacji przystąpiło siedem par. Zwycięsko z parogodzinnej batalii wyszło rodzeństwo Karwackich.


Piotr i jego młodszy brat Łukasz debiutowali na piasku przed kilkoma laty. W debiucie nie sięgnęli po główne trofeum, ale w kolejnych edycjach okazywali się już parokrotnie najlepsi. Choć solidnych konkurentów w stawce nie brakowało. Warto dodać, że w siatkarskich zmaganiach brała udział kolejna przedstawicielka rodziny Karwackich, Anna (w parze z mławianinem Dawidem Podlaskim).

Tegoroczne Grand Prix rodzeństwo zaczęło od mocnego uderzenia. W premierowych zawodach nie dało żadnych szans konkurentom, nawet ekipie dysponującej najlepszymi warunkami fizycznymi, czyli Damianowi Ankiewiczowi i Arturowi Zimnemu. Pewnym krokiem sięgnęli po komplet punktów.

Na drugim miejscu uplasowali się Adam Zadrożny i Mariusz Jurkiewicz. Trzecia pozycja przypadła w udziale Dawidowi Klimkowskiemu i Dawidowi Głowackiemu. Natomiast tuż obok podium finiszowali Ankiewicz i Zimny.

Kolejny turniej zostanie rozegrany w niedzielę 11 lipca w Stupsku.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x