Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Wypadek w LG. Połamana ręka


Wczoraj w mławskim zakładzie koncernu LG Electronics doszło do wypadku przy pracy. Jak podaje mławska policja 6 sierpnia około godziny 6:30, koreański mechanik podczas prac montażowych na linii produkcyjnej doznał złamania kości promieniowej i łokciowej. Do wypadku doszło przy jednej z maszyn, gdy niespodziewanie ruszyła winda. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

Aktualizacja 07.08.2019

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, pokrzywdzony 42-letni mężczyzna chcąc poprawić moduł na taśmie maszyny transportującej, włożył rękę pomiędzy taśmę a windę, która ruszyła w górę. W wyniku zaistniałego zdarzenia mężczyzna doznał złamania prawej ręki.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Darek
Gość
Darek

Tam zawsze pośpiech ważniejszy od człowieka…

Ola.p
Gość
Ola.p

Ciekawe czy był trzeźwy…

anty żółtek
Gość
anty żółtek

no był po zupie czostnkowej