Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Puszcza Piska gościnna. Kolarze w czołówce


Na początku sierpnia kolarski cykl Mazury MTB pojawił się w Piszu. Na trasach ulokowanych na terenie Puszczy Piskiej ścigało się kilkaset zawodników. Nie tylko z terenu Mazur, o czym może świadczyć obecność choćby zawodników z Mławy.


ksp Mława
Reklama

Bartosz Grędziński rywalizował tradycyjnie na najdłuższym dystansie. Do pokonania, wspólnie z jedenastoma konkurentami, miał aż 97,5  kilometra. Na metę dotarł tuż przed upływem pięciu godzin. Zmęczenie było ogromne, ale w klasyfikacji kategorii M3 udało się reprezentantowi Kross Staff Team przedrzeć na najniższy stopień podium. W zestawieniu open był piąty. Pierwsze miejsce zgarnął Paweł Kowalkowski.

Soliną dawkę emocji otrzymali także uczestnicy zmagań na odcinku Expert. Musieli przebyć 65 kilometrów. Na trasę wyruszyło 51 cyklistów. Dziesięcioro nie dotarło do mety, na szczęście ta uwaga nie dotyczyła naszego przedstawiciela. Paweł Rudziński walczył o jak najlepszą lokatę. Ostatecznie finiszował w „generalce” na dwunastej pozycji, w grupie EM3 przegrał jedynie z sześcioma przeciwnikami.

W wyścigach Nickelodeon Race rywalizował Kacper Siergiej. Przebywał na rowerze przez piętnaście minut, w swoim biegu uplasował się na szóstej lokacie.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x