Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do wyobraźni mistrzów kierownicy. Apel uczestniczki dramatycznego wypadku [18+]


5 sierpnia na trasie Ostrołęka – Przasnysz doszło do tragicznego wypadku drogowego. Śmierć poniosła w nim 49-letnia kobieta. W sieci pojawił się apel córki ofiary, również biorącej udział w wypadku, z prośbą o pomoc w znalezieniu dwóch kobiet mających pomagać przy wczorajszym zdarzeniu.

Z relacji Policji wynika, że 20-letni ostrołęczanin kierujący audi, jadąc od Przasnysza w kierunku Ostrołęki, na łuku drogi zauważył idącego poboczem mężczyznę. Zaczął hamować pomimo tego, że mężczyzna znajdował się poza jezdnią. Hamując zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z fiatem. 49-letnia ostrołęczanka kierująca fiatem oraz troje pasażerów fiata zostało zabranych do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, 49-latka zmarła w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń.

Poruszający apel młodej ostrołęczanki

„Szukam 2 kobiet, które uczestniczyły – pomagały mi przy wczorajszym wypadku pod Ostrołęką. Jeśli ktoś ma namiary, proszę o kontakt.

Jednocześnie do wszystkich, którym się wydaje, że są mistrzami kierownicy i dodają gazu – ogarnijcie się, NIE JESTEŚCIE. Zwłaszcza na zakrętach w swoich szrotach jak to miało miejsce wczoraj. Więcej wyobraźni i korzystania z mózgu. 3 osoby w aucie, w tym ja, miały szczęście, nic nam nie jest. Mojej Mamie tego szczęścia zabrakło.

Udostępniam, może choć do jednej głowy coś dotrze. ” – czytamy na profilu młodej kobiety

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments