Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy kombajnista ściął słup energetyczny, uszkodził ogrodzenie i dom


Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca kombajnu, który w miejscowości Huta w gminie Lubowidz (pow. żuromiński) wjechał w prywatną posesję, gdzie ściął słup energetyczny, uszkodził ogrodzenie oraz budynek mieszkalny.


Według zgłoszenia, które wpłynęło do żuromińskiej komendy, kierujący kombajnem 31 lipca wjechał na jedną z posesji, gdzie uszkodził ogrodzenie, budynek mieszkalny oraz słup energetyczny.

– Na miejscu okazało się, że 37-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego wsiadł za kierownicę  będąc pijany. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Podczas kontroli okazało się również, że mężczyzny  nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a dodatkowo ma orzeczony sądowy zakaz za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwości – podaje sierż. szt. Monika Ejnik

Sprawa niefrasobliwego kombajnisty znajdzie swój finał w sądzie.

źródło i fot. KPP Żuromin

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x