Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek pod Strzegowem. Aktualizacja


Poważny wypadek na krajowej „siódemce” pod Strzegowem. Jak podaje straż pożarna, zderzyły się tam dwa osobowe samochody, Seat i Skoda. Podróżowało nimi ogółem 6 osób, w tym dzieci. Jedną osobę zakleszczoną w pojeździe uwolnili strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Pomocy medycznej potrzebowały 4 osoby, w tym dzieci. Droga jest w tej chwili nieprzejezdna.


Aktualizacja 06.08.2019 godz. 11:50

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 20-letnia mieszkanka gm. Strzegowo, kierująca pojazdem marki Seat Ibiza, w trakcie włączania się do ruchu i wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu prawidłowo tym samym pasem ruchu 26-letniemu mieszkańcowi gm. Raciąż, kierującemu pojazdem marki Skoda Oktavia.

Kierujący pojazdami i pasażerowie pojazdu Skoda Oktawia zostali hospitalizowani w szpitalach w Mławie, Ciechanowie i Płońsku. W wyniku tego zdarzenia kierująca pojazdem Seat doznała złamania kości obojczyka, natomiast u 5-letniej pasażerki Skody stwierdzono przedostanie się płynu do otrzewnej – podaje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
MMM
Gość
MMM

Czy wiadomo co z dziećmi? Jaki jest ich stan?