Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wypadek pod Strzegowem. Aktualizacja


Poważny wypadek na krajowej „siódemce” pod Strzegowem. Jak podaje straż pożarna, zderzyły się tam dwa osobowe samochody, Seat i Skoda. Podróżowało nimi ogółem 6 osób, w tym dzieci. Jedną osobę zakleszczoną w pojeździe uwolnili strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Pomocy medycznej potrzebowały 4 osoby, w tym dzieci. Droga jest w tej chwili nieprzejezdna.Aktualizacja 06.08.2019 godz. 11:50

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 20-letnia mieszkanka gm. Strzegowo, kierująca pojazdem marki Seat Ibiza, w trakcie włączania się do ruchu i wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu prawidłowo tym samym pasem ruchu 26-letniemu mieszkańcowi gm. Raciąż, kierującemu pojazdem marki Skoda Oktavia.

Kierujący pojazdami i pasażerowie pojazdu Skoda Oktawia zostali hospitalizowani w szpitalach w Mławie, Ciechanowie i Płońsku. W wyniku tego zdarzenia kierująca pojazdem Seat doznała złamania kości obojczyka, natomiast u 5-letniej pasażerki Skody stwierdzono przedostanie się płynu do otrzewnej – podaje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
MMM
Gość
MMM

Czy wiadomo co z dziećmi? Jaki jest ich stan?