Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzy ulice w centrum z nowym oświetleniem


Na zlecenie spółki Energa Oświetlenie, przed 30 września br. na ulicach Reymonta, Żeromskiego i 3 Maja w Mławie zostaną przeprowadzone prace związane z wymianą słupów oświetleniowych.Obecne słupy zostaną wymienione na nowe – Rosa SAL 90 wraz z oprawami LED (łącznie 22 słupy i 25 opraw). Modernizacja będzie się wiązała z czasowymi utrudnieniami w ruchu – prosimy kierowców i pieszych o wyrozumiałość oraz ostrożność.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

A co z ulicami, które nie mają oświetlenia (np. wysoka)? Panują tam egipskie ciemności. Zamiast wymieniać istniejące oświetlenie lepiej byłoby wyposażyć ulice nie oświetlone.