Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Park wygląda jak bezpański


„Park wygląda jak bezpański. Krzaki rozrastają się  tak, że już prawie nie można przejść chodnikiem. Czy nikt już nie dba o zieleń w parku?” – pisze komentarz do nadesłanych zdjęć jeden z czytelników.

Rzeczywiście od strony ulicy Wyspiańskiego na chodnik poprzerastały gałęzie rosnących przy ogrodzeniu krzewów, utrudniając nieco pieszym poruszanie się tą stronę chodnika. Czytelnicy zresztą nie po raz pierwszy zgłaszają sytuacje, że zabiegi pielęgnacyjne w parku albo są zaniedbywane, albo odbywają się zbyt rzadko. Przypomnijmy, że park to praktycznie jedyny w centrum miasta obszar zielony i warto, żeby był wizytówką naszego miasta.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
every
every
1 rok temu

Serce boli jak zaczynają ciąć nadmiernie, ale w jednym miejscu te gałęzie wystają już na pół chodnika.
Właśnie wczoraj jak tamtędy szłam, to to zauważyłam i stwierdziłam, że gdyby akurat szedł ktoś naprzeciwko mnie w żaden sposób nie szłoby się wyminąć. Na ogół chodzę przez park, a nie przy parku.
Przyjrzałam się również parkanowi, który jest w stanie opłakanym. Już nie wystarczy go tylko pomalować, trzeba go dokładnie wyczyścić z rdzy i porastających mchów.
Panie burmistrzu kiedy przetarg na doprowadzenie parkanu do porządku?
Ławki w parku posrane przez ptaki. W początkowej fazie panowie, którzy zajmowali się podlewaniem myli też ławki, teraz już coraz więcej zapaskudzonych ławek.
Cóż, park coraz bardziej porastają chaszcze i coraz rzadziej jest sprzątany.
Każdy, kto tamtędy często przechodzi, widzi to.
Jeden, niewielki park, a tak bardzo zaniedbany… może dlatego nie powstaje ten z projektu obywatelskiego na Wólce.
Ciekawe co by było, gdyby w Mławie było tyle parków, deptaków co w Ciechanowie? – pewnie byłyby to małpie gaje dla pijaczków.

Ewa
Ewa
1 rok temu

Od dawna położyli na park pałę

Pola
Pola
1 rok temu

Bez przesady z tymi utrudnieniami. Mnie się podoba. Im więcej zieleni tym lepiej. Serce boli jak zaczynają ciąć nadmiernie.