Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zamknięta droga Bogurzynek – Mdzewo. Wprowadzono objazdy


Od dnia 01 sierpnia 2019 prowadzone będą roboty związane z przebudową przepustu w m. Kowalewo. W związku z powyższym w miejscu prowadzonych robót zostanie zamknięta droga powiatowa Nr 2343W relacji Bogurzynek – Mdzewo.

Ruch pojazdów odbywać się będzie objazdem. Trasa objazdu przebiegać będzie od strony miejscowości Bogurzyn drogą powiatową Nr 4640W do miejscowości Miączyn Mały, następnie drogą powiatową Nr 2342W przez miejscowości Miączyn Duży i Syberię do miejscowości Dąbrowa i dalej do miejscowości Kowalewo, Kowalewko i Mdzewo. Od strony miejscowości Kowalewo, Kowalewko, Dąbrowa oraz Mdzewo trasa objazdu przebiegać będzie drogą powiatową Nr 2343W do miejscowości Dąbrowa, następnie drogą powiatową Nr 2342W przez miejscowości Syberia, Miączyn Duży do miejscowości Miączyn Mały, następnie droga powiatową Nr 4640W przez miejscowość Doziny do miejscowości Bogurzyn.

Przewidywany czas trwania objazdu do 31.10.2019 r.

źródło PZD Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments