Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzcianka. Kolejny pożar na polu


Wczoraj w nocy doszło do kolejnego pożaru podczas prac polowych. Jak podaje st. kpt Jacek Dryll – rzecznik prasowy KP PSP w Mławie, około godziny 22-giej w okolicy miejscowości Trzcianka (gm. Szydłowo) pożarowi uległa prasa do słomy. Rolnik zdołał odczepić ją od ciągnika rolniczego, dzięki temu pożar się nie rozprzestrzenił. W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy straży pożarnej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments