Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Napierki. Mężczyzna zasłabł w szambie


Trzy zastępy straży wyruszyły do akcji po zgłoszeniu, że w miejscowości Napierki (pow. nidzicki) mężczyzna wpadł do szamba.  Do akcji wyjechał zastęp JRG Mława, OPS Wieczfnia Kościelna i JRG Nidzica.


Jak się okazało na miejscu mężczyznę uratowali sąsiedzi, jeszcze przed przyjazdem strażaków. Prawdopodobnie mężczyzna wszedł do szamba by je oczyścić i w środku zasłabł. Uratowała go tylko natychmiastowa pomoc sąsiadów. Później trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego z Nidzicy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lata temu

Nie ma to jak mieć dobrych sąsiadów.

Młoda 79
Młoda 79
2 lata temu

Dobrze mieć w tych czasach takich dobrych i nieobojętnych sąsiadów !!!

Żaba
Żaba
2 lata temu

Nie wolno czyścić szamba samemu. Nawet jak jest prawie puste nikt nie jest w tanie wytrzymać tego smrodu i oparów. Tam się wchodzi po pierwsze w specjalnej masce , po drugie w ubraniu. Tam jest mnóstwo bakterii. Nawet jak ktoś wpadnie do szamba i tylko odrobinę wciągnie nosem tego co tam pływa to bardzo trudno go potem uratować.

Mlawa
Mlawa
2 lata temu

Mają to ludzie pojęcie

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x