Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Grędziński i Gruszewska wicemistrzami w Olsztynie


Końcówka lipca okazała się niezwykle pracowita dla Bartosza Grędzińskiego. Reprezentant Kross Staff Team wziął udział w dwóch prestiżowych wyścigach. W sumie przejechał ponad sto kilometrów po wyjątkowo trudnym terenie.


Obie imprezy rozegrano na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Wszystko zaczęło się w Mrągowie, gdzie rozegrano zawody z cyklu Mazury MTB. Mławianin wybrał się na odcinek Pro. Konkurencja okazała się wyjątkowo silna – ton wydarzeniom nadawał Jarosław Wołosiuk z Olsztyna.

Sięgnął po pierwsze miejsce, Grędziński musiał się zadowolić ósmą pozycją. W kategorii wiekowej M3 otarł się o podium. Linię mety przekroczył jako czwarty.

W Mrągowie walczył także Paweł Rudziński. Cyklista Twister Team ścigał się na odcinku o nazwie  Expert. W generalnym zestawieniu musiał się zadowolić dwudziestą lokatą. Wśród trzydziestolatków był jedenasty.

Potem przyszedł czas na zmagania w Olsztynie w ramach Mazovia MTB Marathon. Delegacja okazała się zdecydowanie liczniejsza – ilość przerodziła się w jakość. Zuzanna Gruszewska ukończyła wyścig Hobby na drugim miejscu. Ten wynik powtórzył na 1/2 Pro Grędziński. Drugi w generalnym zestawieniu, w kategorii MM2 nie miał sobie równych.

Grzegorz Pyłko finiszował na 165. pozycji na tym samym dystansie. Natomiast odcinek Fit ukończyli Andrzej Litka (31. miejsce) i Hadrian Gruszewski (52. miejsce).

RS

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x