Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Wioletta Kujawa nowym Skarbnikiem Gminy Ciechanów


Rada Gminy Ciechanów na wniosek wójta powołała Wiolettę Kujawę na nowego skarbnika gminy. Dotychczasowa skarbnik Ewa Jędrzejewska przeszła na emeryturę.



Handemade with love Lucky&Berry

Nowa Pani Skarbnik pochodząca spod Mławy jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, pracowała wcześniej w wydziale finansowym mławskiego starostwa, potem przez 10 lat była Skarbnikiem Gminy Dzierzgowo. W 2017 roku została z tej funkcji odwołana. Teraz we współpracy z wójtem Markiem Kiwitem pokieruje finansami Gminy Ciechanów.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
anonimowo
Gość
anonimowo

Też bardzo Pani gratuluję. Podobno jeden pan usilnie, ale to bardzo usilnie zabiegał aby Pani tego stanowiska nie otrzymała. Zgadnijcie internauci, kto to chciał tej Pani zaszkodzić ?

skarbniczka
Gość
skarbniczka

Gratulacje Wioletko!!!