Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wioletta Kujawa nowym Skarbnikiem Gminy Ciechanów


Rada Gminy Ciechanów na wniosek wójta powołała Wiolettę Kujawę na nowego skarbnika gminy. Dotychczasowa skarbnik Ewa Jędrzejewska przeszła na emeryturę.


Nowa Pani Skarbnik pochodząca spod Mławy jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, pracowała wcześniej w wydziale finansowym mławskiego starostwa, potem przez 10 lat była Skarbnikiem Gminy Dzierzgowo. W 2017 roku została z tej funkcji odwołana. Teraz we współpracy z wójtem Markiem Kiwitem pokieruje finansami Gminy Ciechanów.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
anonimowo
anonimowo
4 lata temu

Też bardzo Pani gratuluję. Podobno jeden pan usilnie, ale to bardzo usilnie zabiegał aby Pani tego stanowiska nie otrzymała. Zgadnijcie internauci, kto to chciał tej Pani zaszkodzić ?

skarbniczka
skarbniczka
4 lata temu

Gratulacje Wioletko!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x