Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy w akcji. Cała seria pożarów


fot. ilustracyjne


Rośnie statystyka pożarów na terenie powiatu mławskiego. Również w ciągu ostatnie doby miały miejsce trzy zdarzenia.

Wczoraj w Gradzanowie Zbęskim Kolonii całkowicie spłonął osobowy Renault Scenic. Pożar gasiły dwa zastępy straży pożarnej. Dwa kolejne pożary to zdarzenia związane z rolnictwem. W nocy w okolicy Szydłowa spłonęło zboże na polu o powierzchni około 3 arów. Tu działania prowadziły cztery zastępy strażaków, pożar został opanowany. Kilka minut temu strażacy wyjechali do zgłoszenia o pożarze kombajnu zbożowego w okolicy Wróblewa (gm. Radzanów).

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x