Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker najlepszy w Dunaj Cup. Ratowo gorsze w finale


Otwarty turniej piłki nożnej Dunaj Cup zgromadził na starcie dziewięć drużyn z terenu całego powiatu mławskiego. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że limit miejsc został wyczerpany długo przed końcem naboru. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci mławskiego Jokera.W eliminacjach potrafili się zdystansować od dwóch innych zespołów z Mławy, Kontry i Harnaś Team. Z najlepszym bilansem przebili się do fazy pucharowej, w której nie zamierzali zwolnić tempa.

Półfinałowy bój przyniósł efektowny sukces. Gracze z ekipy o nazwie Mieszanka Warzyw przepuścili aż pięć ataków. Hat-tricka skompletował Kamil Głowacki. Autorami pozostałych trafień okazali się Mateusz Antoniak i Damian Kędzierski.

Ostatnią przeszkodą w drodze do mistrzostwa okazało się Ratowo. Długo ekipa z gminy Radzanów zachowywała miano niepokonanych. Po ograniu w grupie m.in. gospodarzy, w półfinale ograli 2:0 Strzałkowo.

Wydawało się, że decydujący bój będzie niezwykle zacięty. Jednak rzeczywistość okazała się brutalna dla Ratowa. W zderzeniu z mławianami okazali się bezradni. Dublet Pawła Pszczółkowskiego oraz gole strzelone przez Głowackiego i Jarosława Rykowskiego, rozstrzygnęły losy batalii.

Triumf Jokera przyniósł także wymierne korzyści, jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia. Królem strzelców został Kamil Głowacki, a statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Tadeusza Oleszkiewicza.

Końcowa klasyfikacja: 1. Joker Mława, 2. Ratowo, 3. Mieszanka Warzyw, 4. Strzałkowo, 5-6. RLS i Harnaś Team, 7-9. Dunaj, Kontra Mława, Wola Szydłowska.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500