Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker najlepszy w Dunaj Cup. Ratowo gorsze w finale


Otwarty turniej piłki nożnej Dunaj Cup zgromadził na starcie dziewięć drużyn z terenu całego powiatu mławskiego. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że limit miejsc został wyczerpany długo przed końcem naboru. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci mławskiego Jokera.


W eliminacjach potrafili się zdystansować od dwóch innych zespołów z Mławy, Kontry i Harnaś Team. Z najlepszym bilansem przebili się do fazy pucharowej, w której nie zamierzali zwolnić tempa.

Półfinałowy bój przyniósł efektowny sukces. Gracze z ekipy o nazwie Mieszanka Warzyw przepuścili aż pięć ataków. Hat-tricka skompletował Kamil Głowacki. Autorami pozostałych trafień okazali się Mateusz Antoniak i Damian Kędzierski.

Ostatnią przeszkodą w drodze do mistrzostwa okazało się Ratowo. Długo ekipa z gminy Radzanów zachowywała miano niepokonanych. Po ograniu w grupie m.in. gospodarzy, w półfinale ograli 2:0 Strzałkowo.

Wydawało się, że decydujący bój będzie niezwykle zacięty. Jednak rzeczywistość okazała się brutalna dla Ratowa. W zderzeniu z mławianami okazali się bezradni. Dublet Pawła Pszczółkowskiego oraz gole strzelone przez Głowackiego i Jarosława Rykowskiego, rozstrzygnęły losy batalii.

Triumf Jokera przyniósł także wymierne korzyści, jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia. Królem strzelców został Kamil Głowacki, a statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Tadeusza Oleszkiewicza.

Końcowa klasyfikacja: 1. Joker Mława, 2. Ratowo, 3. Mieszanka Warzyw, 4. Strzałkowo, 5-6. RLS i Harnaś Team, 7-9. Dunaj, Kontra Mława, Wola Szydłowska.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x