Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ulica Warszawska. Motocyklista uderzył w auto


Wypadek na ulicy Warszawskiej. Motocyklista jadący Yamahą, zderzył się z osobowym Seatem Ibizą. Motocyklista doznał urazu kolana i głowy, pomocy udziela mu zespół ratownictwa medycznego. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Doszło do niego w okolicy prowadzonego przez ekipę drogową  malowania oznakowania na jezdni, gdy ruch był ręcznie kierowany. W tej chwili nadal ruch na Warszawskiej odbywa się wahadłowo.red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500