Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał ponad 3 promile


W miniony piątek, ok. godz. 17:30, na ul. Warszawskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał 38 – letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, który kierował samochodem marki Audi w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 3 promila alkoholu.


W sobotę, ok. godz. 17:30 na drodze relacji Staroguby – Józefowo (gm. Strzegowo), patrol policji zatrzymał 36 – letniego mieszkańca gm. Szreńsk, który kierował samochodem marki Peugeot w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2 promila alkoholu oraz sądowy zakaz dożywotniego kierowania pojazdami mechanicznymi.

Również w sobotę, ok. godz. 12:00, w miejscowości Stare Kosiny (gm. Wiśniewo), patrol policji zatrzymał 33 – letniego mieszkańca gm. Wiśniewo, który kierował samochodem marki Peugeot w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. W/w nie posiadał uprawnień do kierowania.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x