Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Różycki i Hinburg wracają i strzelająMaciej Hinburg zaczynał przygodę z futbolem w Szydłowie. Teraz po paroletnim pobycie w Mławie wraca do macierzystego klubu. Wspólnie m.in. z Konradem Różyckim mają nadawać ton grze Korony w nowym sezonie.

Drugi z wymienionych zawodników spędził rundę wiosenną w Żurominie – na boiskach czwartej ligi rozegrał sześć spotkań. Wypożyczenie trwało pół roku, teraz na nowo postara się nadawać ton grze zespołu prowadzonego przez Włodzimierza Gorczycę. Już w premierowym sparingu przeciwko Mazowszu Jednorożec zaliczył dublet. Do siatki pocelowali także wspomniany na wstępie Hinburg, Piotr Karpiński, Arkadiusz Sowiński, Kamil Głowacki oraz piętnastoletni Igor Drozdowski.

Szydłowianie nie oszczędzili także lokalnych konkurentów ze Szreńska. Żakowi nie wystarczyło trafienie Mateusza Barańskiego – odpowiedź Korony okazała się bezlitosna. Hinburg i Głowacki popisali się dwoma celnymi uderzeniami, trafienie dołożył także Rafał Kieczmer.

Pół tuzina goli wbili reprezentanci GKS-u Strzegowo. W Opinogórze nie dali żadnych tamtejszej Opii. Popisali się pięcioma celnymi uderzeniami – oprócz testowanego piłkarza, do siatki pocelowali Marcin Dziubiński, Patryk Wierzbicki, Mateusz Tatkowski i Jakub Rogowski.

Konopianka Konopki nie dała rady Tęczy Ojrzeń – honor uratował Mateusz Pietruś. Natomiast beniaminek z Radzanowa poległ wysoko w Drobinie. Gracze prowadzeni przez Zbigniewa Kalinowskiego polegli aż 4:11.

Wyniki

Korona Szydłowo – Mazowsze Jednorożec 7:1, Korona Szydłowo – Żak Szreńsk 5:1, GKS Strzegowo – Opia Opinogóra 6:1, Konopianka Konopki – Tęcza Ojrzeń 1:4, Skra Drobin – Wkra Radzanów 11:4.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x