Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pies trafił do lecznicy, jego dwaj kaci do aresztu


fot. ilustracyjneWstrząsające wydarzenie w Jednorożcu. W sobotę 27 lipca dwóch mężczyzn z tej miejscowości w wieku 60 i 41 lat znęcało się nad dwuletnim psem. Uderzali go metalowym prętem i deską i kopiąc go po całym ciele, co spowodowało u zwierzęcia liczne rany.

Dzięki szybkiej reakcji osoby zgłaszającej, najprawdopodobniej udało się uniknąć zakatowania psa na śmierć. Zwierzęciu została udzielona pomoc przez lekarza weterynarii, natomiast obaj mężczyźni, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości (posiadali 2,94 i 3,70 promila alkoholu w organizmie), zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia, za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Michał
Gość
Michał

Mam nadzieje ze zostali skatowani przez policje tak samo jak skatowali tego psa.