Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gradobicie i susza w Dzierzgowie


Susza daje się we znaki wszystkim rolnikom. Dzierzgowo jednak dodatkowo dotknęło gradobicie, które spowodowało szkody zwłaszcza w uprawach dość popularnej na tych terenach kukurydzy. Gradobicie , które miało miejsce 21 lipca szczególnie zaszkodziło uprawom na terenie sołectw Dzierzgowo, Dzierzgówek i Międzyleś.


Minął już termin, w którym poszkodowani rolnicy mogli składać wnioski o oszacowanie szkód z powodu gradobicia, ale nadal mogą je składać o oszacowanie szkód spowodowanych suszą. Tu termin mija 2 sierpnia. Jak podaje urząd gminy, wnioski takie złożyło ponad 30 rolników.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x