Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Uczcić pamięć bohaterów można na różne sposoby.


Uczcić pamięć bohaterów można na różne sposoby. Jeden z mławian postanowił to zrobić używając nowoczesnej techniki filmu kręconego za pomocą drona. W utrwalonym na filmie obrazie historia naszego miasta splata się z teraźniejszością, przy ukazując też  piękno mławskiej ziemi.


– W związku ze zbliżającą się 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej chciałem choć w najmniejszym stopniu również uczcić pamięć naszych bohaterów.  Zależy mi by podzielić się moją pracą i dotrzeć również do czytelników Codziennika – pisze autor filmu. Zobaczmy, jaki jest efekt jego pracy.

red.

Zobacz klip:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Bardzo fajne