Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejny błysk lipowian. Na podium w Pułtusku


Duet z Lipowca Kościelnego, Damian Bierdnik i Łukasz Cichocki, świętował w wakacje kolejny sukces w rozgrywkach siatkówki plażowej. Po wygranych zawodach w Rybnie i drugim miejscu na turnieju w Szreńsku, w Pułtusku stanęli po raz kolejny na podium.


Do zmagań o puchar burmistrza przystąpiło sześć dwuosobowych par. Lipowianie musieli się zmierzyć z miejscowymi zawodnikami oraz konkurentami z Warszawy, Nasielska oraz Makowa Mazowieckiego. Emocji nie zabrakło, ponieważ zwycięzca został wyłoniony dopiero po sześciu godzinach zaciętej walki.

Ogromną szansę na główne trofeum mieli nasi zawodnicy. Doszli do finału, gdzie zmierzyli się z przeciwnikami z Nasielska, Marcinem Drajerem i Pawłem Burczakiem. Ten pierwszy jest doskonale znany w Mławie – w ostatnim sezonie reprezentował bowiem barwy trzecioligowego Zawkrza.

Finał potoczył się pod dyktando nasielczan. Wygrali pewnie 2:0, za to pojedynek o trzecie miejsce rozstrzygnął się dopiero w trzech odsłonach. W tie-breaku Sylwester Skuza i Krzysztof Szubarczyk z Warszawy okazali się lepsi od Tomasza Szymborskiego i Sebastiana Kosaka z Makowa Mazowieckiego.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x