Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Dwa pobicia: w Stupsku i Wieczfni Kościelnej


fot. ilustracyjne


W miniony weekend policja odnotowała dwa przypadki pobicia: w Stupsku i Wieczfni Kościelnej. O ile poszkodowany w Wieczfni doznał mniej poważnych obrażeń, o tyle w Stupsku pokrzywdzony doznał złamania podudzia.

W piątek, ok. godz. 18:00 w  gminie Stupsk, jej 59 – letni mieszkaniec, dokonał pobicia 40 – letniego mężczyzny, również mieszkańca tej gminy. Pokrzywdzony doznał obrażeń w postaci złamania podudzia prawego co skutkowało rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni. Sprawca był nietrzeźwy.

W niedzielę, ok. godz. 13:30, dwóch mieszkańców gm. Wieczfnia Kościelna dokonało pobicia innego mieszkańca tejże gminy w ten sposób, że uderzali go pięściami po całym ciele w wyniku czego został on przewieziony do SP ZOZ Mława. Obrażenia pokrzywdzonego skutkowały rozstrojem zdrowia do dni 7.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500