Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

U sąsiadów: Umowa na realizację odcinka kolejowego Chorzele-Ostrołęka podpisana.


fot. ilustracyjne; Pixabay


Jak donosi portal www.infoprzasnysz.com starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski poinformował wczoraj o podpisaniu umowy na realizację odcinka kolejowego Chorzele-Ostrołęka.

– Zgodna współpraca Ministerstwa Infrastruktury, samorządu powiatu przasnyskiego i marszałka województwa mazowieckiego przyniosła efekt w postaci podpisanej w dniu dzisiejszym umowy na realizację odcinka kolejowego Chorzele – Ostrołęka. Po 18 latach kolej wróci na nasze tereny, no i działamy dalej by również Przasnysz znalazł się w programie Kolej +.  – powiedział nam starosta Krzysztof Bieńkowski.

źródło: www.infoprzasnysz.com

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Onnn
Gość
Onnn

Przecież to jest nie jego zasługa tylko p.Szczepankowskiego. Miał być zalew w Chorzelach i Przasnyszu, a tego nie bedzie. Porownanie Starosty obecnego z poprzednim to jest dzien a noc oczywiscie z korzyscia dla Z.Szczepankowskiego . Obecny starosta nigdy nie zrobi tyle inwestycji co Szczepankowski.Teraz cos zrobi bo ma wszystko przygotowane przez poprzednika.

Monika
Gość
Monika

Myślę, że ciekawym pomysłem byłoby uruchomienie krajobrazowych wycieczek kolei wąskotorowej łączącej Przasnysz i Mława. W okresie wakacyjnym byłaby to niezła atrakcja turystyczna, która może przyciągnąć wielu ciekawskich i pieniadze do budżetu obu miast.

dzidek
Gość
dzidek

Monika. Ciekawy pomysl, tylko powstaje, pytanie, kto mialby to zrobic?? W Mlawie jest sympatyk i obronca tej kolejki, moze on by cos doradzi

Rowerzysta
Gość
Rowerzysta

Ten sympatyk to sie nadaje do pierdzenia w stolek