Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mnóstwo nagród i atrakcji. Dziś finał Wakacji z Maxem


Dziś już ostatnie, finałowe spotkanie w ramach akcji „Wakacji z Maxem”. Organizatorzy czekają na młodych uczestników i ich rodziców czy opiekunów na terenie Mławskiej Hali Sportowej od godziny 11-tej.


Zapraszamy w tym dniu wszystkie dzieci również te, które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. W dniu finału rozlosowane zostaną nagrody wakacyjnej loterii. Podczas ostatniego spotkania dzieci będą mogły spróbować swoich sił na rolkowym torze przeszkód, który będzie znajdował się w budynku Mławskiej Hali Sportowej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x