Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Właściciel tego telefonu proszony o kontakt z policją


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli telefon komórkowy m-ki LG, koloru czarnego, w silikonowym etui. Przedmiot znaleziono w Mławie, ul. Plac III Maja.


Policja apeluje do osób, które rozpoznały na zdjęciu należący do nich utracony przedmiot lub znają właściciela w/w telefonu komórkowego, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel.  23/654 72 65  lub tel. kom. 519 035 286.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x