Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przystanek MKM na Kościelnej będzie czasowo nieczynny


Od 5 sierpnia do końca września wyłączony zostanie przystanek Mławskiej Komunikacji Miejskiej na ul. Kościelnej. Zachęcamy do korzystania z przystanków na ul. Napoleońskiej.


Z uwagi na trwające prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na terenie Aglomeracji Mława w obszarze A6, od 5 sierpnia do 30 września 2019 r. nastąpi zawieszenie przejazdu autobusów MKM na odcinku ulicy Kościelnej.

Najbliższy czynny przystanek pozostaje na ulicy Napoleońskiej, i tak będzie do 20 sierpnia br., kiedy zostanie przywrócony przystanek na ulicy Granicznej.

Prace na terenie obszaru A6, obejmującego ulice: Mickiewicza, Kościelną, Przyrynek, Rynkową, Kapliczną, oraz odcinki ulic Piłsudskiego i Granicznej, potrwają do listopada. Przy Szkole Podstawowej nr 4, zgodnie z planem, powinny zakończyć się wraz z końcem sierpnia.

źródło : UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
4 lata temu

Co tam przystanek ,
Skoro kierowcy zamiast skupić się na jeździe i bezpieczeństwie pasażerów to zajęci są rozmowami przez telefon.
Kiedy zwróciłem uwagę jednemu z kierowców panu Krz.. to on stwierdził że ma słuchawkę w uchu , i to mu nie przeszkadza w kierowaniu autobusem. Nie wspomnę już o agresywnej jeździe , czy brak szacunku do pasażera który kupuje bilet, On nie przerywa rozmowy . Skandal !
Następnego dnia wylądował na tyle samochodu osobowego!
Tylko dlaczego Mieszkańcy Mławy mają później płacić za naprawy autobusów ?

Mieszkanka
Mieszkanka
4 lata temu

Są osoby co wysiadają i wziadają . Często widzę tam oczekujących ludzi .,Więc pisanie że mało kto korzysta,. Jest nieuzasadnione .

Alina
Alina
4 lata temu

Zlikwidowac calkowicie ten przystanek. Po co przystanek jak 100m jest nastepny. Jest tam waska droga nieprzystosowana do ruchu duzych pojazdow a ponadto bardzo malo osob wsiada na tym przystanku.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x