Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

AKTUALIZACJA. Potrącenie rowerzystki w Modle – są ustalenia policji


Dziś około godziny 17-tej doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło na wąskiej asfaltowej drodze biegnącej przez miejscowość Modła (gm. Wiśniewo). Obecna na miejscu Policja ustala okoliczności zdarzenia. Poszkodowanej kobiecie pomocy udziela zespół ratownictwa medycznego. Droga jest chwilowo całkowicie zablokowana.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


red.

AKTUALIZACJA 25.07.2019 r.

Komunikat KPP Mława:

– W środę, 24 lipca, ok. godz. 18:30, Modła, gm. Wiśniewo, jadąca rowerem 32-letnia mieszkanka pow. mławskiego, została potrącona przez jadący z naprzeciwka samochód marki Mercedes, kierowany przez 20-letniego mieszkańca gm. Wiśniewo. W wyniku potrącenia pokrzywdzona straciła równowagę i przewróciła się pod jadący (w niewielkiej odległości za pojazdem marki Mercedes) drugi samochód marki VW Golf, kierowany przez 19-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Kierująca rowerem z urazem nogi została przetransportowana do szpitala w Mławie. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. VW Golf kierował mężczyzna nie posiadający uprawnień do kierowania pojazdami. Trwają czynności policji. – informuje mł. asp. Aneta Prusik.

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
marta
Gość
marta

Ale fakt masło maślane

marta
Gość
marta

Ale fakt, masło maślane

mieszlaniec Modły.
Gość
mieszlaniec Modły.

CZY tak trudno napisać który samochód potrącił tą rowerzystkę

Pola
Gość
Pola

Oba ja potrąiły.. potrącii kobietę, bo dwóch romów ścigało się na tak wąskiej drodze!!!

mieszlaniec Modły.
Gość
mieszlaniec Modły.

Ojciec tej kobiety kopał jednego z tych kierowców ,a policja na to patrzyła .To jest dobra zmiana pisowska .Bogatym wszystko wolno.

Ok
Gość
Ok

Masz rację, też się dziwie że policja nie pomogła ojcu