Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietypowa akcja straży. Zdejmowali krowę z dachu


Druhowie z OSP w Sochocinie (pow. płoński) dostali wczoraj przed południem naprawdę nietypowe zgłoszenie. We wsi Niewikla krowa chodziła  po dachu piętrowego, niewykończonego jeszcze budynku. Co dziwne, okazało się, że krowa na dach dostała się wchodząc po schodach wewnątrz budynku.


Wbrew pozorom sprowadzenie krowy na ziemię nie było zadaniem szybkim i łatwym.

– Po ponad 2 godzinnej akcji ratowniczej zwierzę opuściło budynek. Wyjechaliśmy GLBM Lublin III, na miejscu również JRG Płońsk – informują druhowie z OSP Sochocin.

źródło i fot. OSP Sochocin

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x