Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Brawo dla czujnej seniorki. Nie dała się oszukać


fot. ilustracyjne


W piątek, 19 lipca br., nieznany sprawca dzwoniąc na telefon stacjonarny usiłował wyłudzić pieniądze od 75 – letniej kobiety, mieszkającej na ulicy Płockiej w Mławie. 

W zgłoszonym przypadku do seniorki zadzwoniła osoba podająca się za „członka rodziny”. Sugerowała, że jest córką i potrzebuje pieniędzy w kwocie 30 tys. zł. Zamierzonego czynu jednak nie osiągnęła, z uwagi na postawę zgłaszającej. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x