Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Brawo dla czujnej seniorki. Nie dała się oszukać


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W piątek, 19 lipca br., nieznany sprawca dzwoniąc na telefon stacjonarny usiłował wyłudzić pieniądze od 75 – letniej kobiety, mieszkającej na ulicy Płockiej w Mławie. 

W zgłoszonym przypadku do seniorki zadzwoniła osoba podająca się za „członka rodziny”. Sugerowała, że jest córką i potrzebuje pieniędzy w kwocie 30 tys. zł. Zamierzonego czynu jednak nie osiągnęła, z uwagi na postawę zgłaszającej. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500