Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

88-latek zabłąkał się w lesie. Odnaleźli go policjanci


Ciechanowscy policjanci w tuż po północy z niedzieli na poniedziałek odnaleźli 88-letniego mieszkańca Ciechanowa w lesie w rejonie miejscowości Pniewo Czeruchy. Mężczyzna został odnaleziony 2,5 godziny po zgłoszeniu zaginięcia. Był przemoczony i zdezorientowany. Policjanci całego i zdrowego 88 -latka odwieźli do domu.


W przypadku zaginięć osób liczy się czas, dobre rozpoznanie rejonu służbowego oraz koordynacja działań. Po zapadnięciu zmierzchu działania poszukiwawcze są bardzo utrudnione. Wiedzieli to policjanci, którzy zostali powiadomieni około godziny 22 przez zaniepokojoną rodzinę o zaginięciu mieszkańca Ciechanowa. 88-latek około godz. 13:00 nikomu nie mówiąc gdzie jedzie wyruszył rowerem. Mężczyzna bardzo często poruszał się po okolicy rowerem, tym razem jednak nie wracał zbyt długo. Po przyjęciu zgłoszenia mundurowi natychmiast przystąpili do działania.

Policjanci zdawali sobie sprawę z coraz trudniejszych warunków oraz upływającym czasie. Sprawdzali wszystkie miejsca gdzie mógł udać się zaginiony. Tuż po północy policjanci znaleźli 88-latka z rowerem w lesie w rejonie m. Pniewo Czeruchy. Policjanci zauważyli z oddali dziwny błysk, gdy podeszli bliżej zauważyli mężczyznę z rowerem. Był zziębnięty, wycieńczony, przemoknięty i zdezorientowany. Mężczyzna wybrał się tam na grzyby.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x