Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

26 lipca uroczyste obchody Święta Policji


Komendant Powiatowy Policji w Mławie, insp. Artur Ryfiński serdecznie zaprasza naszych mieszkańców na uroczystości z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W dniu 26 lipca br. uroczyste obchody rozpoczną się o godzinie 13.00, Mszą Św. w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. Podczas uroczystego apelu o godz. 14.00 w Auli im. kom. Apoloniusza Strzeleckiego PWSZ w Mławie, przy ul. Warszawskiej 52, wręczone zostaną funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody dla policjantów i pracowników policji.  Serdecznie zapraszamy.

źródło: KPP w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500