Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

26 lipca uroczyste obchody Święta Policji


Komendant Powiatowy Policji w Mławie, insp. Artur Ryfiński serdecznie zaprasza naszych mieszkańców na uroczystości z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.


W dniu 26 lipca br. uroczyste obchody rozpoczną się o godzinie 13.00, Mszą Św. w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. Podczas uroczystego apelu o godz. 14.00 w Auli im. kom. Apoloniusza Strzeleckiego PWSZ w Mławie, przy ul. Warszawskiej 52, wręczone zostaną funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody dla policjantów i pracowników policji.  Serdecznie zapraszamy.

źródło: KPP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x