Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Zabiła partnera nożem


Dramatyczne wydarzenia w piątkowy wieczór w Iłowie. Jak podaje działdowska policja, w Iłowie – Osadzie Młoda kobieta dwukrotnie pchnęła nożem swojego partnera. Ratownicy medyczni nie zdołali go uratować. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń.


Ofiara to 42-letni mieszkaniec gminy Iłowo – Osada, sprawczyni to jego 28-letnia konkubina, która w momencie zdarzenia była pod wpływem alkoholu. Zabójczyni została zatrzymana przez policję, która prowadzi w tej sprawie postępowanie pod nadzorem działdowskiej prokuratury.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Koloseum5
Gość
Koloseum5

No to wyobraźcie sobie co może zrobić człowiek w Stanach naćpany , mający dostęp do broni……

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ciekawe co teraz będzie z dziećmi???

Aga
Gość
Aga

Alkohol, jest dla mądrych ludzi. Idioci zawsze coś odj###ą.

brc
Gość
brc

Kto jest mądry po alkoholu ? Mam trochę tych lat i jeszcze takiej osoby nie widziałam. Wszystkie alkohole powinny nazywać się głupotą

Michal
Gość
Michal

Cały czas alkohol doprowadza do tragedii, kiedy ludzie przejrzą na oczy?