Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli i animatorów z subregionu ciechanowskiego


fot. ilustracyjne


Trwa nabór na szkolenie w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie”. Dziś ostatni dzień zapisów. Bezpłatne szkolenia, mini-granty, konferencje – to czeka na nauczycieli i animatorów kultury z województwa mazowieckiego w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie”.

Jego celem jest wzmacnianie środowiska animacji i edukacji oraz łączenie sektorów kultury i oświaty. Osią programu jest edukacja kulturowa – czyli przygotowanie do aktywnego i twórczego uczestnictwa w kulturze. To już druga edycja. Poprzednia była realizowana w latach 2016-2019 przez Mazowiecki Instytut Kultury pod nazwą Kulturalni Edukatorzy – Mazowiecka Sieć Edukacji i Kultury.

O całym Programie i planowanych działaniach na ten rok opowiemy w trakcie szkolenia poświęconego współpracy partnerskiej i animacji kultury.

Jeśli chcecie zacząć realizować projekty łączące oświatę (np. szkoły, przedszkola czy ośrodki szkolno-wychowawcze) i kulturę (np. ośrodki kultury, biblioteki, muzea, ngo, niezależni animatorzy), to zapraszamy na szkolenie.
W trakcie szkolenia dowiesz się:
– jak dobrze zaplanować działanie partnerskie;
– jakie są narzędzia edukacji kulturowej i animacji;
– jak uzyskać mini-grant na swój projekt;
– jaka jest cała oferta „Bardzo Młodej Kultury 2019-2021: Mazowieckie”

Wtorek 23 lipca, godz. 12.00 – 18.00, Żuromin, pl. Wolności 12.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza rejestracyjnego.
Informacje o wydarzeniu znajdą Państwo tutaj

Termin nadsyłania zgłoszeń: 22.07.2019

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim nauczycieli i animatorów z subregionu ciechanowskiego.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: bmk@mazowia.org.pl

źródło: Federacja Mazovia

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x