Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Skoda w rowie. Wypadek na „siódemce” koło Kuklina  


Jak podaje mławska straż pożarna, z na razie nie ustalonych przyczyn osobowa Skoda Octavia znalazła się w rowie. Do zdarzenia doszło na krajowej „siódemce” pomiędzy Pepłowem a Kuklinem. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej. Pojazdem podróżowała tylko jedna osoba, w momencie przyjazdu służb ratunkowych znajdowała się poza pojazdem i była przytomna. Droga jest przejezdna.


red.

Zobacz także…

Zderzenie koło dwóch aut koło Wiśniewa. Dwie osoby w szpitalu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
dzidek
Gość
dzidek

Najciekawsze jest to ze do wypadku, wyslano az trzy zastępy Straży Pozarnej, czy to czasmi nie jest przesadą???

dsfdsfdfdsf
Gość
dsfdsfdfdsf

A co w Wiśniewie? RMF FM nawet o tym mówi od 8 rano…..