Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożary w Pawłowie i Kluszewie. Płonie kombajn i zboże


Trzy zastępy straży pożarnej wyruszyły do palącego się na polu w Kluszewie (gm. Szydłowo) kombajnu zbożowego. Pożar objął również rosnące na polu zboże i rozprzestrzenił się, obejmując obszar ponad dwóch hektarów. W akcji gaśniczej uczestniczą również okoliczni rolnicy, wykonując ciągnikami podorywkę starają się ograniczyć pole ognia.


Wkrótce po tym zdarzeniu strażacy otrzymali zgłoszenie o kolejnym pożarze na polu, tym razem w miejscowości Pawłowo. Na razie nie wiadomo, czy jest to również pożar zboża.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x