Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Pożary w Pawłowie i Kluszewie. Płonie kombajn i zboże


Trzy zastępy straży pożarnej wyruszyły do palącego się na polu w Kluszewie (gm. Szydłowo) kombajnu zbożowego. Pożar objął również rosnące na polu zboże i rozprzestrzenił się, obejmując obszar ponad dwóch hektarów. W akcji gaśniczej uczestniczą również okoliczni rolnicy, wykonując ciągnikami podorywkę starają się ograniczyć pole ognia.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Wkrótce po tym zdarzeniu strażacy otrzymali zgłoszenie o kolejnym pożarze na polu, tym razem w miejscowości Pawłowo. Na razie nie wiadomo, czy jest to również pożar zboża.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500