Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zabawy z Maxem tym razem na boisku „dwójki”


Ostatnie z cyklu spotkań „Wakacje z Maxem” odbyło się wczoraj na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2. W najbliższy czwartek 25 lipca czeka nas już tylko zakończenie akcji wraz z losowaniem nagród.


Pogoda sprzyja akcji wakacyjnych zabaw w mieście. Atrakcji nie zabrakło też na  wczorajszym spotkaniu. Nie zabrakło też chętnych, na których przy wielu punktach rozmieszczonych na szkolnym boisku czekali z różnymi grami, zabawami i konkursami wolontariusze.  W tej akcji od początku jej istnienia uczestniczą strażacy i policjanci, a spotkanie z nimi zawsze emocjonuje tych najmłodszych i to zarówno chłopców jak i dziewczynki.

Finał  „Wakacji z Maxem” już w najbliższy czwartek na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33 a.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x